No Impact Week – dag 7: give-away

“Iets goeds doen” is het thema van vandaag. Eigenlijk ben ik al een paar weken “goed” bezig door deze No Impact Week te promoten in Vlaanderen. Ik doe dat graag en ik krijg er enorm veel energie en enthousiasme voor terug!

klimaatgidsSpeciaal op deze doe-iets-goeds-dag wil ik graag mijn lezers bedanken. En ik heb daarom voor hen een vrijkaart voor twee personen voor de Hout en Groen Wonen beurs, volgend weekend in Antwerpen.
En ook geef ik het boekje Klimaatgids met tips en weetjes om energie te besparen weg.

Het enige wat je hoeft te doen is een mailtje te sturen naar greenevelien@bespaarenergie.com met wat jij goed vindt aan mijn website en wat nog verbeterd kan worden. Dit kan betrekking hebben op de inhoud, lay-out, etc.
Bijvoorbeeld welke onderwerpen vind je leuk om te lezen of welke mis je nog?

Mailen kan tot maandagavond en positieve als negatieve opmerkingen maken uiteraard evenveel kans. Schrijf in je mail ook wat je het liefste wilt hebben.

Ik vind het trouwens super dat er in deze week ook aandacht is voor het maatschappelijke aspect! Want vaak wordt er teveel nadruk gelegd op individuele acties, zoals een spaarlamp indraaien of kiezen voor een lagere wastemperatuur.
Maar maatschappelijke acties zijn net zo belangrijk of misschien zelfs wel belangrijker! Hierover heb ik al eerder geschreven in Individuele én maatschappelijke verantwoordelijkheid. En jouw kleine inzet kan een Groot(s) effect hebben!

Daarom doe iets goeds en beleef een fijn No Impact Weekend!

Lees ook:
No Impact Week – dag 1: consumeren
No Impact Week – dag 2: afval
No Impact Week – dag 3: vervoer
No Impact Week – dag 4: voeding
No Impact Week – dag 5: energie
No Impact Week – dag 6: water
No Impact Week – dag 8: eco-zondag


Vind je deze blog inspirerend?
Steun onze vereniging, word donateur en geniet van de voordelen!


Mijn nieuwe blogs over onze eco-lifestyle in je mailbox?
Schrijf je dan in op de Nieuwsbrief.


Of neem een kijkje in mijn Webwinkel of Boekenwinkel waarmee je onze vereniging ondersteunt zonder dat het jou extra geld kost.


Laat een reactie achter

Graag enkel reageren op de inhoud van deze blog.

Wil je eerst de bovenstaande reacties lezen, misschien is je vraag al gesteld en beantwoord.

Heb je een persoonlijke vraag, ga dan naar Eco-advies.

Reacties met links naar commerciele producten of diensten worden niet toegelaten.

Je reactie is niet gelijk zichtbaar, omdat deze goedgekeurd dient te worden.

Reacties kunnen worden ingekort.

Je mag kritisch zijn, maar reacties die niet respectvol zijn, worden niet toegelaten.Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd *


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.