De energieboost van onze eco-lifestyle wil ik jou nu ook in de praktijk geven en daarom bied ik rondleidingen en energie-consults aan.
Wil je weten hoe wij zo weinig elektriciteit en water verbruiken?
Hoe wij leven zonder koelkast?
Benieuwd naar onze zelfgemaakte tandpasta & shampoo?
Onze zonnedouche bewonderen?
Horen hoe we ons afval beperken en ons mini-containerpark zien?
Onze moestuin met vruchtwisselingssysteem bekijken?
Oftewel ben je nieuwsgierig hoe wij onze eco-lifestyle realiseren? En vooral, welke tips we voor jou hebben? Meld je dan nu aan!
De eerste rondleiding is op zaterdag 5 mei om 14u. Je kan vantevoren bij ons aan tafel aanschuiven voor een heerlijke bio-vegan lunch.
Wil je na de rondleiding aanvullend advies hoe je jouw persoonlijke energie- en water-verbuik vermindert? Dan geef ik je graag een persoonlijk energie-consult, dit dien je wel bij inschrijving aan te vragen.
Ben je geïnteresseerd, maar vind je de afstand naar de Ardennen best ver? Maak er dan een leuk dagje uit of zelfs weekendje van!
Hier vind je uitstapjes en activiteiten bij ons in de omgeving.
Ik hoop ook jou binnenkort de energieboost van energie besparen te geven!
Inschrijven & info op info@bespaarenergie.com
Vind je deze blog inspirerend?
Steun onze vereniging, word donateur en geniet van de voordelen!
Mijn nieuwe blogs over onze eco-lifestyle in je mailbox?
Schrijf je dan in op de Nieuwsbrief.
Of neem een kijkje in mijn Webwinkel of Boekenwinkel waarmee je onze vereniging ondersteunt zonder dat het jou extra geld kost.
Kom naar het Eco-Weekend vol duurzame tips, inspiratie eco-mindset, persoonlijke coaching hoe ook jij meer eco, eenvoudig, vrij kunt leven en gezellig samenzijn met gelijkgestemden in de prachtige Ardennen!